00:00 / 25:54

Páteční finiš Kateřiny Neumannové - Kouč volejbalistů Novák: Máme generaci hráčů s potenciálem. Hrajeme o možnost vůbec si zahrát kvalifikaci o olympiádu

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Macháč ve třetím kole v Šanghaji

Tenista Tomáš Macháč postoupil na turnaji Masters v Šanghaji do třetího kola. Španěla Alejandra Davidoviche porazil po obratu 1:6, 7:6, 6:4.

Musiala přijde o zápasy Ligy národů

Bayernu Mnichov bude kvůli zranění kyčle nějaký čas chybět záložník Jamal Musiala. O zranění jednadvacetiletého fotbalisty, jenž zmešká i nadcházející zápasy Německa v Lize národů, klub informoval na webu.

Muchová v semifinále v Pekingu

Česká tenistka Karolína Muchová je na turnaji v Pekingu v semifinále. Ve čtvrtfinále porazila 7:6, 2:6 a 6:4 druhou hráčku světového žebříčku Arynu Sabalenkovou z Běloruska.

Los třetího kola MOL Cupu

Los třetího kola českého fotbalového poháru MOL Cupu, jehož úřední hrací termín připadá na 30. října, určil soupeře pro obhájce trofeje Sparty, která se střetne se Zbrojovkou Brno. Slavia zavítá na hřiště Benátek nad Jizerou a Viktoria Plzeň pojede do Ústí nad Labem.

Salač vyhrál trénink Moto2

Český motocyklista Filip Salač vyhrál první trénink před Velkou cenou Japonska Moto2. Díky rekordnímu času porazil třetího jezdce průběžného pořadí mistrovství světa Aróna Caneta ze Španělska.

Slavia remizovala s Ajaxem

Fotbalisté Slavie ve druhém utkání hlavní fáze Evropské ligy doma remizovali s Ajaxem Amsterodam 1:1.

Mladá Boleslav prohrála

Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním kole ligové fáze Konferenční ligy podlehli 0:2 na hřišti arménského týmu FC Noah a utrpěli první pohárovou porážku v sezoně.